3 * hvězdičkové apartmány v Biogradu na Moru

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Biogradu na Moru. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Biogradu na Moru, kde najdeme města Pakoštane, Drage, Polača, Sveti Filip i Jakov a Tkon.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


184 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 10  » »»

1. Apartments Klovica III StarStarStar

Foto: Apartments Klovica III
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Biograd na Moru, Apartments Klovica III features a garden and barbecue. Zadar is 26 km away. Free WiFi is available throughout the property. The accommodation is air conditioned and comes with a TV with satellite channels.


2. Apartment Janina StarStarStar

Foto: Apartment Janina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Janina offers accommodation in Biograd na Moru, 26 km from Zadar and 42 km from Šibenik. The property is 34 km from Vodice and free private parking is available. Free WiFi is offered throughout the property. A TV is featured.


3. Apartment Biograd na Moru 11327a StarStarStar

Foto: Apartment Biograd na Moru 11327a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi se nachází v Biogradu na Moru. Do Zadaru je to odtud 26 km. U domu lze zdarma využít soukromé parkoviště. K dispozici je posezení, jídelní kout, kuchyň a vlastní koupelna. Nechybí ani satelitní TV.


4. Apartment Biograd na Moru 11327b StarStarStar

Foto: Apartment Biograd na Moru 11327b
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Situated in Biograd na Moru, this air-conditioned apartment is 26 km from Zadar. The property is 42 km from Šibenik and free private parking is provided. Free WiFi is featured throughout the property. There is a dining area and a kitchen.


5. Apartment Biograd na Moru 11327c StarStarStar

Foto: Apartment Biograd na Moru 11327c
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Located in Biograd na Moru, this air-conditioned apartment is 26 km from Zadar. The unit is 42 km from Šibenik. Free WiFi is available throughout the property. The kitchenette features a fridge and a stovetop and there is a private bathroom.


6. Studio Biograd na Moru 11327a StarStarStar

Foto: Studio Biograd na Moru 11327a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Studio Biograd na Moru 11327a is situated in Biograd na Moru, 26 km from Zadar and 42 km from Šibenik. Free WiFi is provided throughout the property and free private parking is available on site. Rooms include a TV.


7. Three-Bedroom Apartment in Biograd StarStarStar

Foto: Three-Bedroom Apartment in Biograd
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Studio Apartment in Biograd offers accommodation in Biograd na Moru, 26 km from Zadar. The unit is 42 km from Šibenik. The kitchenette comes with a dishwasher. A TV is featured.


8. Apartment Galeb.1 StarStarStar

Foto: Apartment Galeb.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located 27 km from Zadar and 41 km from Šibenik, Apartment Zvonko.1 offers pet-friendly accommodation in Biograd na Moru. The air-conditioned unit is 32 km from Vodice. Free WiFi is provided . The unit equipped with a kitchen with a dishwasher and oven.


9. Apartment Galeb.2 StarStarStar

Foto: Apartment Galeb.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Zvonko.2 offers pet-friendly accommodation in Biograd na Moru. This apartment provides a seasonal outdoor pool and free WiFi. The kitchen has a dishwasher. A TV is provided. There is a private bathroom with a bath or shower.


10. Two-Bedroom Apartment in Biograd StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Biograd
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Two-Bedroom Apartment in Biograd poskytuje ubytování v Biogradu na Moru, 26 km od Zadaru, 33 km od Vodice a 42 km od Šibeniku. Na místě je k dispozici TV a kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou.


11. Two-Bedroom Apartment in Biograd StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Biograd
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Biograd na Moru, this apartment is 27 km from Zadar. The unit is 41 km from Šibenik. The kitchenette comes with a dishwasher and a fridge, as well as a coffee machine. A TV is provided.


12. Three-Bedroom Apartment in Biograd StarStarStar

Foto: Three-Bedroom Apartment in Biograd
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Biograd na Moru, this apartment is 27 km from Zadar. The unit is 41 km from Šibenik. The kitchenette is fitted with a microwave. A TV is featured. Vodice is 32 km from Three-Bedroom Apartment in Biograd, while Bibinje is 20 km away.


13. Studio Biograd na Moru 6228b StarStarStar

Foto: Studio Biograd na Moru 6228b
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Studio Biograd na Moru 6228b is set in Biograd na Moru, 26 km from Zadar and 42 km from Šibenik. Each room at this guest house is air conditioned and has a TV. Some units include a seating area to relax in after a busy day.


14. Studio Biograd na Moru 6228a StarStarStar

Foto: Studio Biograd na Moru 6228a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Studio Biograd na Moru 6228a is set in Biograd na Moru, 26 km from Zadar and 42 km from Šibenik. Each room at this guest house is air conditioned and is fitted with a TV with satellite channels.


15. Apartment Biograd na Moru 6228a StarStarStar

Foto: Apartment Biograd na Moru 6228a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Biograd na Moru, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 26 km from Zadar. There is a seating area, a dining area and a kitchen as well as a private bathroom. A TV with satellite channels is featured.


16. Apartments Dragica StarStarStar

Foto: Apartments Dragica
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
58 %

Apartments Dragica se nachází v Biogradu na Moru, 28 km od Zadaru. Nabízí zahradu, gril a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování má TV a v některých případech jídelní kout nebo balkon.


18. Apartment Biograd na Moru 8371a StarStarStar

Foto: Apartment Biograd na Moru 8371a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located 26 km from Zadar, Apartment Biograd na Moru 8371a offers accommodation in Biograd na Moru. Guests benefit from patio. There is a dining area and a kitchenette. A TV with satellite channels is provided. There is a private bathroom with a shower.


19. Apartment Biograd na Moru 8370a StarStarStar

Foto: Apartment Biograd na Moru 8370a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Set in Biograd na Moru, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 26 km from Zadar. An oven, a fridge and a stovetop can be found in the kitchen. A TV with satellite channels is available. There is a private bathroom with a shower.


20. Apartments Grande I StarStarStar

Foto: Apartments Grande I
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %

Apartmány Grande I poskytují ubytování s výhledem do zahrady v Biogradu na Moru v zadarské župě, 28 km od Zadaru a 41 km od města Šibenik. Nabízí gril a ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


184 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 10  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: